Kurumsal
Hekim Çalışma Takvimi
Personel Dilek, İstek Formu
Sağlıklı Yaşam
Hasta ve Hasta Yakını Dilek Formu
Hastanemiz Tanıtım Broşürleri
Anlaşmalı Kurumlar
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Takvim
Hava Durumu
TRABZON
Diyaliz Ünitesi

2001 yılında açılan Diyaliz ünitemiz, geçen yıllarla birlikte büyüyerek gelişen teknoloji ve güncel yaklaşımlarla her zaman en iyisini hedefleyerek kaliteli hizmetini sürdürmektedir. Yüksek kalite malzeme ve hizmet anlayışı ile herbiri kendi alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile profesyonel hizmet kalitesi tescillenmiş Diyaliz ünitemizde 1 adet HCV (+),1 adet HBS (+),8 adet negatif ve 1 adet yedek olmak üzere 11 adet aktif Diyaliz cihazı bulunmaktadır. Ayrıca yaz aylarında tatil Diyalizi için ünitemize başvuran hastalarımızın da rahat Diyaliz hizmeti alabilmeleri için 3 adet Diyaliz cihazımız mevcuttur. Toplamda 11+3 Diyaliz cihazı ile hizmet sunmaktayız.

İnsanın en değerli varlık olduğu bilinciyle yola çıkarak hastalarımıza en konforlu Diyaliz hizmetini vermekteyiz.3 adet hasta servis aracı olan ünitemizde hastalarımız evlerinden alınarak Diyaliz ünitesine getirilmekte, doktor ve hemşire gözetiminde Diyaliz hizmeti almakta ve servis araçları ile evlerine bırakılmaktadır.

Ünitemize geldikleri andan itibaren her türlü gereksinimleri düşünülen hastalarımız için, hasta başı uydu yayınlı Tv ve kulaklıklı yataklar, özel dolaplı bay ve bayan giyinme odaları ve hasta yakınları için bekleme salonumuz mevcuttur.Sürmene Devlet Hastanesi olarak,Hemodiyaliz hizmetine ihtiyacı olan hastalarımıza,uygulamakla yükümlü olduğumuz yönetmelikler dahilinde,hasta odaklı bir anlayışla,kalite standartlarına uygun ve güvenilirlikte Hemodiyaliz hizmetini sunmak için varız.

 ...........................

Our dialysis unite (since 2001 ) improves with new technology and current health care styles in order to reach the top of qualified service. Our wise experts and registered health service has 1 HCV ( + ), 1 HBS ( + ), 8 negative and 1 emergency apparatus , totally 11 active dialyzing apparatus. Moreover, there are three more dialysis apparatus for the patients who would stay summer season.

Our patients are precious and privileged for us. Thus, our guests take from their home with one of our 3 service car, take to the hospital and care under doctor and nurses supervision and they take them to their house again our service car.

In addition, our rooms be furnished by thinking our guest's happiness and comfort. Broadcast satellite televisions, headset beds, dressing rooms who have own exclusive wardrobe for men and women and waiting room for patient's relative are some of the features of our room. As Sürmene Public Hospital, we follow patient oriented philosophy in the light of quality standards and credibility under the guidance of official regulations.


Online Randevu Sistemi

Laboratuar Sonuçları
Hekim Seçme Hakkı
Aile Hekimim Kim?
E-Nabız
Organ
Bilgi Edinme
Online Randevu Sistemi

 


T.K.H.K Duyuruları

SÜRMENE DEVLET HASTANESİ
Adres : Soğuksu mah. Sürmene /TRABZON | Tel :  0462-746 14 22-23 | Fax : 0462-746 14 29 | Email: trabzondhs9@saglik.gov.tr