Kurumsal
Hekim Çalışma Takvimi
Personel Dilek, İstek Formu
Sağlıklı Yaşam
Hasta ve Hasta Yakını Dilek Formu
Hastanemiz Tanıtım Broşürleri
Anlaşmalı Kurumlar
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Takvim
Hava Durumu
TRABZON
Hastanemizde sunulan Özellikli Sağlık Hizmetleri

YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ:
Tescil edildiği I. seviye yoğun bakım standartlarına uygun 4 yataklı yoğun bakım ünitesinde; yoğun bakım gereksinimi olan hastaların yaşamsal göstergelerinin izlendiği, hasta takip ve tedavisinin 24 saat esasına dayalı olarak kesintisiz sağlandığı yoğun bakım hizmeti verilmektedir.

 

HEMODİYALİZ ÜNİTESİ:
Hemodiyaliz ünitesinde, 12 cihaz ve yatağı ile hizmet verilmektedir. Diyaliz merkezimizden hizmet alan tüm hastalara ulaşım hizmeti de sağlanmaktadır.

 

PALYATİF BAKIM MERKEZİ
Sağlık tesisimizde hastalarımızın acı çekmesinin giderilmesi ve yaşam kalitesinin artırılmasına odaklı ve aynı zamanda "destekleyici bakım" olarak da bilinen palyatif bakım ünitesi 6 yatak kapasitesi ile hastalarımıza hizmet sunmaktadır. İlerleyen kronik hastalıklara bağlı geçmeyen ağrı, kanser, tansiyon, şeker ya da yaşlılığa bağlı hastalıkları olan ve farklı şikayetleri ortaya çıkan hastalar sağlık tesisimizde verilen palyatif bakım hizmetinden yararlanabilmektedir.

Online Randevu Sistemi

Laboratuar Sonuçları
Hekim Seçme Hakkı
Aile Hekimim Kim?
E-Nabız
Organ
Bilgi Edinme
Online Randevu Sistemi

 


T.K.H.K Duyuruları

SÜRMENE DEVLET HASTANESİ
Adres : Soğuksu mah. Sürmene /TRABZON | Tel :  0462-746 14 22-23 | Fax : 0462-746 14 29 | Email: trabzondhs9@saglik.gov.tr