Kurumsal
Hekim Çalışma Takvimi
Personel Dilek, İstek Formu
Sağlıklı Yaşam
Hasta ve Hasta Yakını Dilek Formu
Hastanemiz Tanıtım Broşürleri
Anlaşmalı Kurumlar
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Online Randevu Sistemi
Takvim
Hava Durumu
TRABZON
Duyurular »   

HASTANEMİZDE 15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI

'HASTANEMİZDE 15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI'

         Sürmene Devlet Hastanesi’nde düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında, gerçekleştirilen 15 Temmuz Destanı Konulu resim sergisi açıldı. Serginin açılışını Belediye başkanı Rahmi ÜSTÜN, Başhekim Hakan USTA ve TRSM danışanımız Hanife AYCAN hanım birlikte yaptılar.

         15 Temmuz Destanı Konulu resim sergisi açılış programı, Belediye başkanı Rahmi ÜSTÜN ve Başhekim Dr. Hakan Usta’nın açılış konuşması ile yapıldı.

       Açılışta konuşan Sürmene Belediye başkanı Rahmi ÜSTÜN, ‘’15 Temmuz darbe gecesinin milletin hafızasında asla silinmeyeceğini belirterek, Allah o günleri bir daha yaşatmasın.’’ dedi.

       15 Temmuz Darbe Girişimi’nin milletin iradesi sayesinde engellendiğini ifade eden Başhekim Dr. Hakan Usta “Milletimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bunlara baş kaldırdı ve ülkenin teslim olmayacağını herkese gösterdi. Allah, hepimizi başını dik tutanlardan eylesin.  Allah, demokrasi meydanlarını boş bırakmayanlardan razı olsun” dedi.

       Sergi 14 Temmuz 2017 tarihinden itibaren bir hafta ziyarete açık olacaktır.

Okunma Sayısı Okunma Sayısı: 1030 Eklenme Tarihi Tarih: 2017-07-17
Online Randevu Sistemi

Laboratuar Sonuçları
Hekim Seçme Hakkı
Aile Hekimim Kim?
E-Nabız
Organ
Bilgi Edinme
Alo 191

T.K.H.K Duyuruları

SÜRMENE DEVLET HASTANESİ
Adres : Soğuksu mah. Sürmene /TRABZON | Tel :  0462-746 14 22-23 | Fax : 0462-746 14 29 | Email: trabzondhs9@saglik.gov.tr